Літієво-іонні (li ion) акумуляторні батареї: особливості, як вибрати?

Літієво-іонні (li ion) акумуляторні батареї: особливості, як вибрати?

Використання акумуляторів дозволяє якісно виконувати свою роботу багатьом спеціальностям, підтримувати функціонування побутовим приладам та навіть електромобілям. Популярні літієво іонні li ion акумуляторні батареї використовуються для роботи фотокамер, смартфонів, ноутбуків. Передові технології забезпечують тривале функціонування різноманітних пристроїв без потреби постійного заряджання.

Особливості літієво-іонних акумуляторів

Велика кількість користувачів свідомо переходять на даний вид акумуляторних систем, адже вони володіють суттєвими перевагами в порівнянні з іншими видами батарейок. Серед основних особливостей можна відокремити:

  • термін придатності в 3 рази більший за гелеві чи свинцеві батареї за умов правильної експлуатації та зберігання;

  • повний цикл зарядки літієвого акумулятора становить 1,5 – 2 години, що дозволяє ефективно виконувати свою роботу без зупинок і перебоїв;

  • повна відсутність потреби в обслуговуванні;

  • робота акумуляторів можлива за різних температурних режимів – від -40 до +50 градусів по Цельсію.

Саме вищеперераховані моменти сприяють переходу користувачів від свинцевої чи кислотної батареї до іонної. Суттєвою перевагою також є відсутність ризику виливу кислоти, чи її дія в умовах випаровування на організм людини через вдихання цих випаровувань. Останнє є надзвичайно небезпечним для людського організму та може викликати велику кількість негативних реакцій.

Виробник гарантує безпечну експлуатацію та бездоганне виконання роботи літієвими акумуляторами на протязі великої кількості часу. Користування даним продуктом є легким та може використовуватися навіть особами дитячого віку.

Як обрати необхідний варіант літієвого акумулятора?

Сьогодні у використанні знаходиться велика кількість різновидів літієвих акумуляторів, які відрізняються за багатьма параметрами: потужністю, формами, сферами експлуатації. В залежності від умов використання батареї, буде визначатися варіант вибору продукту.

Акумулятори обираються для електровелосипедів, електроскутерів, електроавтомобілів. Оскільки саме такий вид транспорту користується великою популярністю серед населення, то цілком закономірним є зростання попиту на комплектуючі до них. Акумулятор є важливою деталлю, яка приводить транспортний засіб в рух. Літієво-іонні вироби мають найбільшу популярність, оскільки легко встановлюються в механізм, мають надзвичайну потужність і доступні для придбання.

Інтернет магазини детально характеризують кожну одиницю товару, тому без ускладнень можна обрати потрібний варіант. Варто орієнтуватися на прогнозований пробіг, від чого буде залежати вид батареї та її потужність. Чим більші відстані планується долати – тим дорожчий буде акумулятор. Варто детально прораховувати всі нюанси електричного транспорту, до якого підбирається літієво-іонна батарея.

Джерело: https://quantum-energy.ua/product-category/battery/