Вибір кондиціонера – справа відповідальна, адже цей апарат має забезпечити комфортне перебування в приміщенні. Купівля недешева, встановлення теж потребує певних зусиль і витрат. Тому важливо не помилитися та не розчаруватися згодом у власному виборі. Порівняємо кондиціонери Tosot і Olmo: що пропонують два відомі виробники.
Що являють собою кондиціонери Tosot
Під брендом Tosot випускається кліматичне обладнання компанією Gree. Виробник сам розробляє нові технології, патентує й впроваджує у власній техніці. У кондиціонерах Тосот використані:
- інверторна технологія G-10;
- DС-інверторний компресор роторного типу з двома ступенями;
- система Digital VRF.
Корпус виконано з високоякісного пластику, який не жовтіє навіть після багатьох років експлуатації. Як робочий елемент у більшості моделей використовується фреон R32, він екологічний і сприяє економічній витраті енергії.
Серед спліт-систем Tosot є бюджетні варіанти з мінімальним набором функцій і досить дорогі інверторні прилади, що дають змогу опалювати приміщення, коли на вулиці температура доходить до -23 градусів.
Кондиціонери зроблені так, щоб ними можна було керувати дистанційно, зокрема з гаджетів, підключаючись через модуль Wi-Fi. У них є різні функції: самоочищення, самодіагностика, режим Турбо та інші.
Відмінні риси кондиціонерів Olmo
Olmo – компанія з Данії, яка для своїх спліт-систем використовує компресори, виготовлені японськими фірмами Matsushita, Toshiba та NEC. Ця кліматична техніка належить до бюджетного сегмента, тобто ціна доступна багатьом споживачам.
Але це не означає, що кондиціонери Олмо зовсім прості. У них вбудовано багато корисних опцій:
- контроль температури поруч із користувачем;
- режим комфортного сну;
- самоочищення від грибків, пилу й вірусів;
- робота без протягів;
- автоматичний перезапуск;
- здорове осушення.
Перелік можна продовжити, оскільки виробник не скупиться на впровадження функцій, які роблять використання приладів комфортнішим. Максимальна температура зовні, за якої можна вмикати найбільш просунуті моделі на обігрів приміщення, становить 15 градусів морозу.
На чому зупинити свій вибір
Коли вибирають кондиціонер, насамперед дивляться на потужність приладу. Але обидві компанії, Tosot і Olmo, пропонують моделі різної потужності, тому за цим критерієм неможливо визначити, чия продукція краща.
Цінова політика доступніша у кондиціонерів Olmo і якість при цьому теж хороша. Але якщо важливий обігрів взимку, то параметри кращі в апаратів Tosot. Вибір потрібно робити, виходячи з індивідуальних потреб і можливостей.
Джерело: https://www.boss-climate.com.ua/